Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.11.2020 19:25
Spider-Man
5430V

Spider-Man Remastered skompromitowany. Oryginalna twarz Parkera wygląda lepiej, aniżeli ta nowa

Zmieniona twarz Petera Parkera (Spider-Man Remastered) prezentuje się znacznie gorzej od tej oryginalnej w Spider-Manie z 2018 roku.

Od paru dni gracze mogą grać w Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition (przeczytajcie naszą recenzję spin-offa), w której skład wchodzi również Marvel's Spider-Man Remastered, czyli odświeżona i przystosowana pod system PlayStation 5 wersja hitu z 2018 roku.

Jak zapewne dobrze się orientujecie, twarz Petera Perkera również doczekała się zmian na next-genie Sony, co spotkało się z negatywnym odbiorem wśród fanów Człowieka-Pająka. Od pierwszej prezentacji odświeżonego protagonisty można było odnieść wrażenie, że wygląda on po prostu... brzydziej, a co gorsza, nie tak wyraziście, jak w przypadku oryginału.

Poniższe porównanie tylko utwierdza w przekonaniu, że Insomniac Games podjęło dziwną, niezrozumiałą decyzję. Podczas jednej z najsmutniejszych filmików przerywnikowych w Spider-Manie z 2018 roku możemy zauważyć czarno na białym, iż to oryginalny Parker prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Źródło: https://gamerant.com/marvels-spider-man-face-change-doc-ock-scene/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment