Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.11.2020 17:17
osiagniecia ubisoft
7290V

Assassin's Creed Valhalla bez osiągnięć na PC. Gracze są wściekli i żądają zwrotu pieniędzy

Ubisoft postanowił niespodziewanie usunąć trofea z gier dostępnych w aplikacji Ubisoft Connect.

W ostatnim czasie Uplay, czyli oficjalna platforma, na której aktywujemy (w wersji na PC) gry Ubisoftu, została znacząco przebudowana. Oprócz nowych udogodnień, usługi Uplaya i Ubisoft Club zostały połączone w jedną całość - Ubisoft Connect. Mimo wielu zmian na plus, Francuzi postanowili - ku wielkiemu zdziwieniu - usunąć zakładkę z osiągnięciami w Assassin's Creed Valhalla, jak i w dawniejszych tytułach, nie uprzedzając wcześniej o tym swoich odbiorców. 

Zamiast osiągnięć pececiarze mają teraz do czynienia z wyzwaniami, których treść diametralnie różni się od opisów pucharków na PlayStation 4 i Xboksie One. Za ich wykonanie posiadacze konta w Ubisoft Connect otrzymują punkty doświadczenia, które umożliwiają zdobywanie coraz to wyższych poziomów konta. Ponadto, niektóre wyzwania umożliwiają otrzymanie rozmaitych nagród, które następnie aktywujemy w danych produkcjach.

Zamierzona zmiana spotkała się ze sporą krytyką w sieci. Jak dobrze wiecie, niektórzy fani gier wideo żyją wręcz osiągnięciami, więc ich usunięcie ze zmodyfikowanego Uplaya może ich zaboleć. Sporo takich klientów już zażyczyło sobie zwrotu pieniędzy za grę, którą obecnie rozpatrują pracownicy Ubisoftu. Warto przypomnieć, że według polityki firmy, odbiorcom przysługuje 14-dniowy zwrot gry w wersji na PC.

Zobaczcie naszą recenzję i przeładowany szczegółami poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://gamerant.com/ubisoft-removes-achievements-pc-games-assassins-creed-valhalla/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft