Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2020 21:19
Ubisoft Club
907V

Ubisoft Connect zaoferuje cross-progresję we wszystkich grach Ubisoftu. Francuzi wspierają cross-play

Ubisoft zaprezentował dzisiaj Ubisoft Connect, który pozwoli graczom francuskiej korporacji płynnie przechodzić pomiędzy platformami i cieszyć się z rozgrywki na różnych urządzeniach. Firma oficjalnie wspiera cross-progresję oraz cross-play.

Ubisoft postanowił połączyć Ubisoft Club z Uplay i zaprezentował Ubisoft Connect. Jest to „ekosystem usług dla graczy dla wszystkich gier” francuskiego studia. W prostych słowach, korporacja chce, by klienci mogli korzystać z jednego środowiska i czerpali z tego jak najwięcej korzyści.

Ubisoft Connect zaoferuje dostęp do statystyk oraz rankingów, ale deweloperzy nie przenieśli systemu gratyfikacji, więc postanowili rozdać wszystkie prezenty graczom. Zainteresowani mogą odebrać ponad 1000 nagród we wszystkich tytułach, w których wcześniej ten system działał.

To jednak dopiero początek, ponieważ nowa propozycja Ubisoftu zapewni cross-progresję we wszystkich nowych tytułach – gracze mogą łatwo przechodzić pomiędzy urządzeniami (konsole + PC) i zawsze mają mieć pewność, że otrzymają dostęp do swoich zapisów rozgrywek czy też kont ze zdobytymi poziomami.

Już w najbliższych premierach skorzystamy z cross-progresji (Hyper Scape, Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising, Riders Republic) i będzie to standard w grach Ubisoftu. Francuzi obiecują także cross-play w najważniejszych pozycjach, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy konkretów.

Poznajcie nasze wrażenia z Assassin's Creed Valhalla oraz Watch Dogs Legion.

Źródło: https://ubisoftconnect.com/en-US/

Tagi: cross-play cross-progresja Ubisoft Ubisoft Club