Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 18:57
Cyberpunk 2077 trofea wyciek
3723V

Trofea Cyberpunka 2077 wyciekły. Szykujcie się na wiele wymagających wyzwań

CD Projekt RED mierzy się z nieprzyjemnym przeciekiem. Trofea Cyberpunka 2077 pojawiły się na platformie GOG, więc gracze już teraz dowiedzieli się, z jakimi wyzwaniami będą musieli się zmierzyć. Na szczęście udało się ukryć pucharki związane z fabułą.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najważniejszych premier 2020 roku, ale nawet rodzimy CD Projekt RED musi mierzyć się z przeciekami. Najnowszy pojawił się w bardzo nietypowym miejscu – na platformie GOG znalazły się niemal wszystkie trofea. Gracze na szczęście nie muszą się obawiać o fabularne spoilery, ponieważ pucharki związane z historią zostały ukryte – 12 z 42 nie zostało ujawnionych.

Nie będę wchodził w dokładne szczegóły (tutaj znajdziecie listę), ponieważ nie zamierzam nikomu zepsuć przyjemności ogrywania Cyberpunka 2077, ale mogę potwierdzić, że zdobycie platyny w najnowszej grze CD Projekt RED będzie wymagające lub przynajmniej czasochłonne.

Wśród tych najbardziej oczywistych pojawiają się takie związane z osiągnięciem maksymalnego poziomu we wszystkich umiejętnościach, zabiciem przeciwników w odpowiedni sposób oraz podczas przemierzania Night City zmierzymy się z szukaniem przynajmniej kilku znajdziek. Co ciekawe, CD Projekt RED chce, by V kupił wszystkie samochody lub też zajął się wykonaniem zadań w poszczególnych regionach miasta.

Warto dodać, że CD Projekt RED zaprosił nas dzisiaj na Night City Wire, a w ostatnich dniach studio przedstawiło nowy utwór z gry.

Źródło: https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-trophy-list-revealed/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 trofea