Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.11.2020 10:30
Marvel's Spider-Man: Miles Morales tryb foto
553V

Spider-Man: Miles Morales na najnowszym zwiastunie. Twórcy ponownie szykują genialny Tryb Fotograficzny

Wygląda na to, że Insomniac Games raz jeszcze zamierza zaserwować nam świetnie zrealizowany tryb, który umożliwi robienie świetnych fotek w Nowym Jorku.

Najnowsza odsłona przygód w świecie Marvela od Insomniac Games zadebiutowała kilka dni temu. Marvel's Spider-Man: Miles Morales został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i krytyków, o czym najlepiej świadczą wysokie oceny gry. Jeśli jesteście ciekawi, jak tytuł wypadł dla redakcji, to koniecznie rzućcie okiem na recenzję Wojtka, która ukazała się już jakiś czas temu na portalu.

Twórcy postanowili zaserwować nam kolejny zwiastun, który możemy obejrzeć na oficjalnym kanale PlayStation, na YouTube. Ten traktuje o Trybie Fotograficznym. Każdy, kto miał okazję grać w Marvel's Spider-Man, na pewno spędził masę godzin na cykaniu fotek w różnych miejscach zjawiskowego Nowego Jorku! Widoki były doprawdy urzekające.

Teraz całość może być jeszcze piękniejsza, gdy przyjdzie nam odpalić przygody młodego Milesa na nowej generacji konsol od Sony, PlayStation 5. Osobiście nie mogę się doczekać kolejnych ujęć ze szczytów drapaczy chmur i jestem pewien, że wiele osób będzie intensywnie korzystało ze wbudowanego aparatu! Jeśli nie chcieliście natomiast czekać, dajcie znać, jak wrażenia na PS4!

Źródło: https://www.psu.com/news/spider-man-miles-morales-photo-mode-shines-in-new-trailer/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment