Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 21:14
PS5 zamiast PS5 Digital Edition
7336V

PS5 zamiast PS5 Digital Edition. Niektórzy gracze otrzymali złe konsole

Kolejni gracze odbierają pudełka z PlayStation 5 i zdarzają się bardzo niespodziewane przypadki. Część klientów otrzymało PS5 z nośnikiem zamiast PS5 Digital Edition. Nikt raczej w tym wypadku nie narzeka, ale sytuacja jest ciekawa, ponieważ pomyłki zdarzyły się jeszcze w fabryce.

PS5 zadebiutowało w wybranych krajach i część graczy została zaskoczona przez japońską korporację. W pudełku z PlayStation 5 Digital Edition znalazły się konsole z napędem. Nie jest to pomyłka sklepu, który zapakował maszynę w zły karton i wysłał złe urządzenie, ponieważ klienci otrzymują dobre kartony – jak wiadomo w czarnym znajduje się sprzęt bez możliwości korzystania z gier w fizycznych kopiach.

Nie jest to standardowa sytuacja, a raczej wypadek podczas pakowania konsol, ale według dostępnych informacji – nikt w tym wypadku nie czuje się specjalnie pokrzywdzony. Jak wiadomo standardowy model PS5 jest droższy względem PS5 Digital Edition.

Wielu graczy zdecydowało się na PS5 Digital Edition, ponieważ nie było innej opcji (konsole z napędem były szybciej wyprzedane) i choć pewnie część klientów chce się skupić na cyfrowej dystrybucji, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z urządzenia w różny sposób.

Źródło: https://www.psu.com/news/some-ps5-digital-edition-customers-have-received-the-standard-edition-instead/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony