Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2020 13:42
PS5 premiera siedziba
1355V

PS5 gotowe na premierę. Sony ozdobiło główną siedzibę PlayStation

Sony przygotowuje się do uroczystego świętowania startu nowej generacji. Główna siedziba PlayStation została ozdobiona, a Hermen Hulst potwierdził, że japoński producent jest gotowy na premierę PlayStation 5. Pierwsi gracze mają już next-geny.

Sony podzieliło światową premierę PlayStation 5 na dwa terminy – już w tym tygodniu next-gena w swoich domach postawią gracze z USA, Nowej Zelandii, Australii, Japonii, Kanady, Korei Południowej i Meksyku. Gigant branży powoli rozpoczyna świętowanie, a z tej okazji główna siedziba PlayStation została ozdobiona.

Sympatycy PlayStation nie zostali jeszcze zaproszeni na premierową imprezę PS5, jednak korporacja małymi krokami przygotowuje wszelkie okoliczności na wielki debiut sprzętu. Hermen Hulst (szef PlayStation Worldwide Studios) opublikował zdjęcie z wyraźnym przekazem – Sony jest już gotowe na premierę PS5.

Na Twitterze już pojawiają się zdjęcia graczy, którzy odbierają sprzęt lub otrzymują informacje o godzinie dostarczenia przesyłki przez kurierów. Doczekaliśmy się – nowa generacja nadciąga, choć Polacy rozpoczną poznawanie PlayStation 5 nieco później.

W Sieci udostępnione zostały również ujęcia z uroczystego wydarzenie zorganizowanego przez PlayStation w Tokio. Miejsce eventu zostało pieczołowicie ozdobione niebieską poświatą, która bezsprzecznie jest jednym ze znaków rozpoznawczych PlayStation 5.

Sprawdźcie nasze recenzje PS5 i DualSense.

Źródło: Twitter: hermenhulst, AllGamesDelta_

Tagi: playstation 5 PS5 Sony