Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 23:45
PS5 Logo
12059V

PS5 z ceną i datą premiery. Sony oficjalnie potwierdziło szczegóły

Znamy cenę i datę premiery PS5. Sony właśnie potwierdziło najważniejsze szczegóły PlayStation 5. Gracze mogą szykować się na wielką premierę najnowszej konsoli PlayStation. Urządzenie będzie dostępne już w listopadzie. Szykujcie się na piękną końcówkę roku z PlayStation!

Od kilku miesięcy czekamy na ostateczne szczegóły dotyczące PS5. Sony wielokrotnie informowało o premierze konsoli i wspominało o tegorocznym debiucie PlayStation 5, ale właśnie otrzymaliśmy najważniejsze konkrety. Gracze mogą szykować się na powitanie PS5 w swoich domach.

Cena i data premiery PS5

Sony w końcu potwierdziło najważniejsze informacje dotyczące PlayStation 5. Japoński next-gen trafi na rynek w cenie 499 euro, jeśli natomiast zdecydujemy się na wersję bez napędu, to zapłacimy 399 euro.

Potwierdziły się przecieki dotyczące premiery w dwóch terminach: 12 listopada zagrają gracze z Ameryki, Nowej Zelandii, Australii, Japonii, Kanady, Południowej Korei i Meksyku. Natomiast 19 listopada do gry dołączą mieszkańcy reszty świata.

Nie otrzymaliśmy jednak ważnego szczegółu – kiedy zamówimy PlayStation 5? Na takie szczegóły musimy jeszcze zaczekać, ale możecie mieć pewność jednego: na PPE znajdziecie wszystkie konkrety.

playstation 5 cena

Tagi: cena cena ps5 data premiery data premiery ps5 PlayStation 5 PS5 sony