Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 18:43
Cyberpunk 2077 No Save Point
3162V

Cyberpunk 2077 z kolejnym mocnym kawałkiem. CD Projekt RED przybliża soundtrack

CD Projekt RED przybliża graczom soundtrack z Cyberpunka 2077. Polacy przedstawili kawałek przygotowany przez Run The Jewels, amerykańską grupę hip-hopową, która zadebiutowała w 2013 roku. Posłuchajcie „No Save Point”.

CD Projekt RED przygotowuje graczy na wielką premierę Cyberpunka 2077. Już w przyszłym miesiącu mamy zapoznać się z gigantyczną opowieścią w Night City, a podczas przemierzania neonowego miasta nie może zabraknąć odpowiednich utworów. Dzisiaj możecie przesłuchać „No Save Point”.

Za nutę odpowiada amerykańska grupa hip-hopowa Run the Jewels, która w 2017 roku była nominowana przez MTV Video Music Awards do nagrody „Best Cinematography” za „Nobody Speak”, a rok później raperzy walczyli o Grammy – grupa była nominowana do „Best Rap Song” za „Chase Me”.

Polskie studio systematycznie przybliża graczom Cyberpunka 2077, a według ostatnich informacji – tytuł nie zaliczy kolejnego opóźnienia premiery. Co ciekawe, Sony dopiero wczoraj wysyłało do graczy wiadomość o grudniowym przełożeniu, a samą informację odebrali również użytkownicy PS4, którzy nie złożyli zamówienia przedpremierowego na tytuł.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077