Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 13:59
Xbox Series X - test wytrzymałości z lodówką
1785V

Xbox Series X jest zdumiewająco wytrzymały. Sprzęt wytrzymał kilka uderzeń lodówką

Nieustannie popularnymi materiałami w Sieci są filmy, na których YouTuberzy niszczą nowy sprzęt. Zazwyczaj urządzenie nie mają szans w takich testach, ale Xbox Series X jest zdumiewająco wytrzymały. Bryła zaproponowana przez Microsoft może wytrzymać nawet kilka uderzeń lodówką.

Xbox Series X i Xbox Series S są już dostępne w wielu krajach, więc kolejni gracze mogą doświadczać nowej generacji. Nie wszyscy chcą podchodzić do propozycji Microsoftu z odpowiednią rozwagą i Plainrock124 postanowił nagrać konkretny test wytrzymałości. YouTuber w nawiązaniu do popularnego mema, według którego konsola amerykańskiej korporacji wygląda niczym lodówka, zdecydował się wykorzystać mały sprzęt AGD do zniszczenia Xboksa Series X.

Co się okazało? Konstrukcja Xboksa Series X bardzo pozytywnie wpływa nawet na bardzo widowiskowe uderzenia. Sprzęt kilkukrotnie upadł, zaczęła pękać jego obudowa, a nawet w tej sytuacji na ekranie telewizora można było dostrzec ekran logowania. Dopiero dokończenie testu kilofem sprawiło, że konsola nie zareagowała na przycisk włączenia.

Już w naszej recenzji Xboksa Series X wspominałem o świetnym wykonaniu konsoli, ale nie spodziewałem się, że XSX wytrzyma aż tak wiele.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft test wytrzymałości xbox Xbox Series X