Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 19:11
Phil Spencer rozpoczyna nową generację
3391V

Phil Spencer rozpoczyna nową generację. PlayStation świętuje premierę Xboksów

Szef marki Xbox wygłosił przyjemną mowę, którą możemy określić jako początek nowej generacji dla Microsoftu. Korporacja wrzuciła na rynek dwie konsole nowej generacji i zaprasza wszystkich graczy do gry. Na wiadomość Xboksa odpowiedziało PlayStation.

Premiera konsoli nowej generacji w 2020 roku nie jest łatwa. Jeszcze kilka miesięcy temu byłem przekonany, że Sony oraz Microsoft przełożą debiuty next-genów, by zadbać o większą liczbę urządzeń i wrzucić na rynek konsole w bardziej spokojnym czasie. Problem polega jednak na tym, że tak naprawdę nie wiemy, jak będzie wyglądał świat w marcu 2021 roku.

Phil Spencer nagrał specjalną wypowiedź, w której podkreśla, że dzisiejsza premiera Xboksa Series X i Xboksa Series S jest czymś znacznie większym niż standardowy debiut konsoli. Nowa generacja przychodzi na rynek w momencie, gdy wielu graczy musi siedzieć w domach i właśnie nowy sprzęt może im pomóc przetrwać w zamknięciu.

Szef marki Xbox podkreślił również wizję Microsoftu – zadaniem korporacji z Redmond jest zapewnienie świetnej rozgrywki wszystkim graczom. Niezależnie od posiadanego sprzętu, generacji czy też miejsca zamieszkania.

Gratulacje dla Microsoftu i Phila Spencera płyną z całego świata – nawet główny oddział PlayStation „zagrał” na premierze i ekipa z Xboksa odpowiedziała świetnym gifem:

Pamiętajcie o trwających imprezach Microsoftu i pokażcie swoją nową generację.

Źródło: Twitter: Xbox

Tagi: Phil Spencer xbox Xbox Series S Xbox Series X Xbox Series X|S