Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 16:03
Destiny 2: Poza Światłem
1175V

Destiny 2: Poza Światłem rozpoczyna nowy rozdział w historii gry Bungie. Twórcy chcą wyróżnić Strażników

Bungie zaprasza graczy na nową przygodę w swoim coraz większym uniwersum. Destiny 2 otrzymało kolejny dodatek, ale zdaniem deweloperów, to on ma wyznaczyć przyszłość i przygotować graczy na kolejne atrakcje. Fani będą mogli walczyć o tytuł „Pierwszych”.

Destiny 2: Poza Światłem trafiło w tym tygodniu na rynek, ale możemy mieć pewność, że to dopiero początek. Bungie potwierdziło, że rozszerzenie „rozpoczyna nowy rozdział” w całym uniwersum. Jest to pierwszy dodatek z całej trylogii, który stanowi początek nowej ery – twórcy chcą za jego pomocą udowodnić, że zaangażowali się w rozwijanie Destiny 2 na wiele lat.

Rozszerzenie Poza Światłem oraz debiut Sezonu Łowów zostanie rozbudowany o nową zawartość sezonową, która zawiera kampanię fabularną – całość zadebiutuje 17 listopada.

„Zarówno Sezon Łowów, jak i dodatek Poza Światłem będą stanowić kontynuację ekscytującej opowieści o Strażnikach i ich nieustannej walce o ocalenie ludzkości. W Poza Światłem gracze odkryją tajemnice Europy, walcząc z Eramis, Upadłą kell Ciemności, która chce wykorzystać nową moc – stazę do osiągnięcia swych nikczemnych celów. W międzyczasie Strażnicy stoczą też walkę z boginią wojny Roju Xivu Arath w ekscytujących wydarzeniach Sezonu Łowów, Polowaniach na Zrodzonych z Gniewu.”

W grze pojawi się także Najazd Krypta, który zostanie udostępniony 21 listopada. W rozgrywce będą mogli uczestniczyć wszyscy posiadacze dodatku Poza Światłem i na początku wszyscy zainteresowani wezmą udział w ogólnoświatowej rywalizacji o to, kto jako pierwszy zdoła ukończyć ten osadzony na mroźnej Europie najazd. Twórcy chcą nagrodzić zespół:

„Chwała, tytułowe pasy i zapis w historii czeka na Pierwszą na świecie sześcioosobową drużynę po oficjalnym ogłoszeniu wyników przez Bungie. Oficjalne ogłoszenie „Pierwszych na Świecie” odbędzie się kilka dni po premierze najazdu Krypta z Głębokiego Kamienia.”

Warto dodać, że Destiny 2 na next-genach zadziała w 120 klatkach na sekundę, a ostatnio mogliśmy spojrzeć na premierowy zwiastun dodatku.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard bungie Destiny 2