Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2020 09:46
Destiny 2 Bungie
1141V

Destiny 2 w 120 fps na PS5 i Xboksie Series X w trybie Crucible

Rozgrywka PVP w Destiny 2 może nabrać nowego znaczenia na konsolach nowej generacji. Bungie potwierdziło prace nad wprowadzeniem 120 klatek na sekundę na PlayStation 5 i Xboksie Series X.

Bungie opóźniło premierę aktualizacji do Destiny 2, która będzie wykorzystywać moc nowej generacji, jednak deweloperzy nieustannie dążą do zapewnienia jak najlepszych doznań i komfortu rozgrywki dla właścicieli next-genów. Podczas wczorajszej imprezy Microsoftu, Phil Spencer i Pete Parson potwierdzili rozgrywkę w 120 fps.

Wskazana płynność animacji zostanie zaproponowana wyłącznie w trybie Crucible, co i tak powinno całkiem pozytywnie wpłynąć na wrażenia sympatyków IP, którzy biorą udział w pojedynkach PVP. Już wcześniej zapowiedziano, że podczas wykonywania misji w Destiny 2 możemy spodziewać się rozdzielczości 4K przy 60 fps (PlayStation 5 i Xbox Series X) lub 1080p z 60 fps (Xbox Series S).

Lista gier oferujących rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę wciąż rośnie. Wczoraj autorzy Rocket League ogłosili wsparcie wyższej liczby klatek na sekundę. Pamiętajcie, że od wczoraj Destiny 2: Beyond Light jest już dostępne w Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter: tomwarren

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2