Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 17:02
Deathloop PS5 i PC
698V

Deathloop ma datę premiery? PlayStation Store przedstawia szczegóły

Bethesda wciąż nie opublikowało ostatecznych szczegółów dotyczących premiery Deathloop, ale bardzo możliwe, że konkrety dotyczące gry przedstawił PlayStation Store. Szczegóły produkcji zostały dodane na witrynie z Nowej Zelandii.

Deathloop to bardzo ciekawa produkcja ze względu na dystrybucję, bo choć w przyszłym roku za jej premierę w pewien sposób będzie odpowiadać Microsoft (korporacja ma zakończyć kupienie firmy na początku 2021 roku), to jednak na starcie tytuł Bethesdy będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 5 i PC. Phil Spencer już potwierdził, że nie będzie zmieniał tej transakcji.

W pierwotnym założeniu gra powinna trafić na rynek jeszcze w 2020 roku, ale kilka miesięcy temu Bethesda potwierdziła opóźnienie premiery. Wydawca i deweloperzy aktualnie nie prezentowali szczegółów debiutu, ale szczegóły mógł zdradzić nowozelandzki PlayStation Store.

Według informacji zamieszczonej na PSN: Deathloop będzie dostępny 21 maja 2021 roku. Gracze otrzymają możliwość kupienia dwóch wersji – w droższym wydaniu pojawią się unikalne bronie oraz skiny.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to Deathloop będzie kolejną interesującą produkcją, która w pierwszej połowie 2021 roku zadebiutuje na PS5.

Deathloop data premiera PSN

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/11/deathloop-launches-may-21-2021

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop