Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2020 16:07
Deathloop  PS5 PC
796V

Deathloop nie zadebiutuje na premierę PS5. Gra zalicza duże opóźnienie

Nie możemy liczyć na szybką premierę Deathloop. Gra miała trafić na rynek w 2020 roku, ale właśnie otrzymaliśmy paskudną wiadomość. Arkane Lyon potrzebuje znacznie więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Deathloop otrzymało swoje pięć minut na The Future of Gaming i właśnie na tej imprezie Sony zapowiedziało kilka produkcji zmierzających na PlayStation 5 od deweloperów third-party. Japoński gigant zadbał o czasowe i konsolowe wyłączności – jednym z takich tytułów jest właśnie pozycja Arkane Lyon.

Deweloperzy właśnie potwierdzili, że potrzebują znacznie więcej czasu na dopracowanie pozycji – Deathloop trafi na rynek w drugim kwartale 2021 roku. Czy jest to zła wiadomość? Z jednej strony na pewno tak, bo w okolicy premiery PS5 przyda się wiele ciekawych, nowych IP, ale warto dodać, że aktualnie tytuł z Francji nie wyglądał ciekawie. Dodatkowe miesiące mogą znacząco rozbudować grę i zapewnić jej odpowiednią jakość.

Deathloop zadebiutuje dopiero od kwietnia do czerwca – będzie to na pewno ciekawy moment, gdy wielu graczy będzie już posiadać w domach PlayStation 5, więc na serwerach na pewno nie zabraknie chętnych do gry.

Źródło: Twitter: deathloop i bethesda_pl

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop