Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 20:54
Demon's Souls PS5
2680V

Demon's Souls z polską lokalizacją? W Sieci pojawiło się zdjęcie pudełka

Demon's Souls może być kolejną produkcją wydaną przez PlayStation Polska, która otrzyma w Polsce lokalizację. Najnowsze zdjęcie pudełka otrzymało wymowną informację dotyczącą lokalizacji.

Jak wiadomo PlayStation Polska od lat stara się lokalizować wszystkie najważniejsze gry zmierzające na rodzimy rynek i najwidoczniej nie inaczej będzie w przypadku Demon's Souls. Na grupie PlayStation Polska Społeczność pojawiło się zdjęcie prezentujące polskie wydanie produkcji Bluepoint Games – nie możemy mieć pewności, w jaki sposób gracz dorwał się do wydania, ale bardzo możliwe, że część sklepów posiada już w swoich magazynach produkcje na PlayStation 5.

Demon's Souls (PS5) ma otrzymać polskie napisy, co jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla tego tytułu. Jeśli dobrze pamiętam, pierwowzór nie był przeładowany gigantycznym zestawem dialogów, więc zaproponowana lokalizacja będzie strzałem w dziesiątkę.

Demons Souls PS5 polska lokalizacja

W Sieci pojawiły się jeszcze zdjęcia samego pudełka, które zdradza kilka informacji – Demon's Souls zajmuje 66GB, a gra od premiery zaoferuje wsparcie haptycznych wibracji i adaptacyjnych triggerów. W jednym świecie może znaleźć się maksymalnie sześciu graczy.

Sprawdźcie również najnowszy gameplay z Demon's Souls oraz poznajcie szczegółowe informacje dotyczące gry.

Źródło: PlayStation Polska Społeczność (Szymon D)

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment