Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.11.2020 15:16
Demon's Souls pierwsze 12 minut
3822V

Demon's Souls. Pierwsze 12 minut rozgrywki na materiale z PlayStation 5

PlayStation 5 otrzymuje jeden z najlepszych tytułów startowych jakie mogliśmy sobie zażyczyć, dzięki czemu pierwsze miesiące życia sprzętu będą dość ciekawe. Czekacie na remake Demon's Souls? No to zapraszamy Was na początek gry Bluepoint Games.

Jeden z najbardziej uwielbianych hitów ery PlayStation 3 powraca w glorii i chwale, prezentując się od jeszcze lepszej strony niż te 11 lat temu. Z okazji nadchodzącej premiery deweloperzy z Bluepoint Games postanowili przybliżyć nam pierwsze 12 minut rozgrywki i opowiedzieć o pracy nad remakiem tak kultowego tytułu.

Okazuje się, że mistrzowie odświeżania gier mieli dostęp do oryginalnego kodu gry, dzięki czemu wszystkie mechaniki walki, poruszanie się, systemy wspierające zabawę i inne tego typu akcenty pozostają wierne oryginałowi z 2009 roku, co na pewno docenią wszyscy jego miłośnicy.

Ulepszona warstwa wizualna sprawia, że doskonale znana przygoda nabrała zupełnie nowych, intensywnych rumieńców, a gameplay z pierwszej odwiedzanej przez graczy lokacji jest dosłownie taki sam jak w wersji na PS3 - jeśli jesteście z nią zapoznani, na pewno poczujecie się tu jak w domu.

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment