Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 19:43
Spider-Man Miles Morales Adidas
2203V

Spider-Man: Miles Morales x Adidas. Sony promuje buty w dobrej cenie

Sony ujawniło właśnie współpracę z Adidasem, dzięki której gracze będą mogli sięgnąć po buty Milesa Moralesa. Jak wiadomo w nowej grze Insomniac Games główny bohater skacze w nowym obuwiu i teraz wszyscy zainteresowani otrzymają możliwość sięgnięcia po promowany produkt.

Już wkrótce pierwsi gracze zapoznają się z Marvel's Spider-Man: Miles Morales, więc dzisiaj mogliśmy spojrzeć na premierowy zwiastun gry, a dodatkowo Sony promuje ciekawą propozycję. Firma we współpracy z marką Adidas przygotowała obuwie dla największych fanów Pająka.

Za 279 zł gracze mogą sięgnąć po czerwone adidasy – łatwo tutaj można dostrzec logo PlayStation czy też pajęczynę. W identycznych butach po Nowym Jorku biega główny bohater najnowszej pozycji Insomniac Games i trzeba przyznać, że jest to ciekawa propozycja dla wiernych fanów uniwersum.

Trzeba tutaj na pewno podkreślić wyraźną różnicę: w grze bohater biega w Adidasach, a w filmie „Spider-Man Uniwersum” wskakuje w Nike. Niby drobna różnica, ale możemy podejrzewać, że teraz to właśnie niemiecki producent obuwia postanowił zainwestować we współpracę z Sony.

Co sądzicie o tym projekcie? Przeczytajcie naszą recenzję Spider-Man: Miles Morales (PS5).

Spider-Man Miles Morales Adidas 1

Spider-Man Miles Morales Adidas 2

Spider-Man Miles Morales Adidas 3

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/09/be-a-superstar-super-hero-in-marvels-spider-man-miles-morales/

Tagi: adidas Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment