Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 15:55
ps5 pudełko
3241V

PS5 w domach graczy. Filtr na Instagramie cieszy się gigantyczną popularnością

Na Twitterze możecie od kilku godzin znaleźć dziesiątki nowych fotek prezentujących szczęśliwych graczy, którzy chwalą się swoimi pudełkami z PlayStation 5. Nie jesteśmy jednak świadkami wycieku urządzeń z jednego ze sklepów, a po prostu sympatycy marki PlayStation wykorzystują filtr na Instagramie, dzięki któremu mogą ustawić w swoich pokojach PS5.

Nie wszyscy chętni gracze w 2020 roku sięgną po PlayStation 5, ale część fanów elektronicznej rozgrywki chce zyskać trochę sławy wrzucając do Sieci zdjęcia z PS5. Urządzenia jeszcze nie trafiły do klientów, ale w sytuacji pomaga filtr na Instagramie.

Propozycja wylądowała w Sieci kilka dni temu, ale dzisiaj (ze względu na zbliżającą się, amerykańską premierę) zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Jest to zaskakujące biorąc pod uwagę, jak wielu graczy chętnie wrzuca cyfrowe pudełko do swoich domów, by udawać, że już odebrało PlayStation 5.

W mediach społecznościowych możecie znaleźć dziesiątki fotek, na których gracze już świętują nową generację – wśród filtrów znajdziecie także takie prezentujące wszystkie poszczególne elementy konsoli. Wystarczy tylko dobrze ustawić element, by móc cieszyć się pozytywnymi reakcjami wśród znajomych.

Sprawdźcie naszą recenzję PS5 oraz najnowszą reklamę Sony.

Tagi: playstation 5 PS5 Sony