Iza Łęcka Iza Łęcka 09.11.2020 12:48
Watch Dogs Legion
1244V

Watch Dogs Legion i ray tracing na Xbox Series S. Jakość efektu robi wrażenie

Od premiery nowej generacji Watch Dogs Legion oferuje wsparcie ray tracingu, którego jakość dostrzeżemy nawet na Xboksie Series S. Zobaczcie gameplay z najmniejszego Xboksa skupiającego się na prezentacji śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. 

Watch Dogs Legion jest gotowy na premierę nowej generacji: by podkręcić wrażenia z przemierzania ulic Londynu i rekrutowania kolejnych członków tajnej organizacji, Ubisoft skupił się na zaoferowaniu wsparcia ray tracingu. Efekt został osiągnięty na komputerach osobistych oraz next-genach.

Już w zeszłym tygodniu gigant branży gier potwierdził, że nawet Xbox Series S zaoferuje zadowalającą jakość efektu – „tylko eksperci będą w stanie dostrzec różnice” między platformami. Obecnie możemy sprawdzić gameplay, który skupia się właśnie na pokazaniu ray tracingu na najmniejszym Xboksie w historii. 

Śledzenie promieni w czasie rzeczywistym zauważycie na wielu kałużach oraz sklepowych witrynach – Ubisoft poświęcił sporo uwagi, by rozgrywka była wypełniona intrygującym efektem. Mimo iż pozycja działa w rozdzielczości 1080p na Xboksie Series S, spoglądając na efekt RT doświadczymy kilku bardzo interesujących wrażeń.

Sprawdźcie naszą recenzję Watch Dogs Legion i zapraszamy Was do poradnika.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ray tracing Ubisoft Watch Dogs Legion xbox series s