Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.11.2020 19:28
Need For Speed: Hot Pursuit Remastered premiera
1375V

Need for Speed Hot Pursuit Remastered. Premierowy zwiastun zaprasza do zabawy

Electronic Arts w końcu wzięło na poważnie za remasterowanie swoich produkcji, czego przykładem może być ogłoszenie odświeżonej trylogii Mass Effect. W tym tygodniu na rynku zadebiutowało zaś odnowione Need for Speed: Hot Pursuit.

Miłośnicy NFS-a długo musieli czekać na porządne odświeżenie marki i chyba jedną z najlepszych rzeczy jaka ich ostatnio spotkała była zapowiedź odświeżonego Hot Pursuit autorstwa Critetion Games - chyba najlepszego Neef for Speeda czasów PS3 i Xboksa 360.

Właśnie w ten piątek na PlayStation 4, Xbox One, PC, a nawet Nintendo Switch zadebiutował remaster wydanego niemalże równe 10 lat temu hiciora, który niestety nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Jeśli jesteście ciekawi naszej szczegółowej analizy gry, zapraszamy Was do recenzji Rogera. Jeśli jednak wystarczy Wam samo to, że jedna z najlepszych ścigałek ubiegłej dekady powraca na rynek, śmiało odpalcie cyfrowe sklepy i ściągajcie policyjną przygodę.

W grze znajdziecie nie tylko całą zawartość sprzed 10 lat, ale również masę nowych wyzwań, które znacząco umilą zabawę weteranom tytułu.

Tagi: Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Stellar Entertainment