Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.11.2020 17:02
Mass Effect Legendary Edition oficjalnie zapowiedziane
3839V

Mass Effect Legendary Edition oficjalnie zapowiedziane! Trwają prace nad kolejną odsłoną serii

Choć od jakiegoś czasu zapowiedź odświeżenia trylogii Mass Effect była tylko kwestią dni, to oficjalna informacja i tak niesamowicie cieszy! Electronic Arts wreszcie wyłożyło karty na stół!

Informacje o Mass Effect Legendary Edition przybrały na sile w ostatnich dniach. Najpierw ocena gry pojawiła się w koreańskim odpowiedniku PEGI, a niedawno potwierdzono także, że na specjalnym wydarzeniu N7 Day, organizowanym co roku 7 listopada, pojawią się aktorzy głosowi znani z serii gier. Na oficjalne potwierdzenie wciąż musieliśmy jednak czekać. 

I dziś, podczas rzeczonego wydarzenia, wreszcie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia! Mass Effect Legendary Edition oficjalnie pojawi się na rynku. Premierę odświeżenia zaplanowano na wiosnę 2021 roku, a w jego skład wejdą Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3 wraz ze wszystkimi możliwymi dodatkami. Całość będzie miała poprawioną rozdzielczość (4K Ultra HD) oraz płynność, a postacie oraz lokacje będą znacznie podrasowane graficznie.

Wydanie trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4, a na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X zostanie odpowiednio usprawnione. Więcej informacji na temat projektu usłyszymy niedługo po Nowym Roku

Co więcej, jak możemy przeczytać w specjalnym wpisie na blogu, zespół doświadczonych twórców ciężko pracuje nad wydaniem kolejnego rozdziału w uniwersum Mass Effect - całość znajduje się w tym momencie na bardzo wczesnym etapie produkcji, ale z biegiem czasu dostaniemy kolejne informacje na jego temat. 

Aż chce się napisać - wreszcie! Wielu fanów narzekało, że pierwsza odsłona jest już nieco archaiczna, więc poprawiona wersja bez wątpienia przypadnie im do gustu. Biorąc pod uwagę materiały, które nam zaprezentowano, możemy być dobrej myśli. Być może sprawi to, że z serią zapozna się sporo nowych fanów i cały szczęście! Kultowe gry od BioWare po prostu na to zasługują. 

Rzućcie okiem na materiał zapowiadający produkcję:

Tagi: BioWare Electronic Arts Legendary Edition mass effect mass effect 3