LEGO Star Wars. Disney przygotowuje nowy specjalny odcinek świąteczny

Filmy/seriale
1256V
LEGO Star Wars. Disney przygotowuje nowy specjalny odcinek świąteczny
Igor Chrzanowski | 08.11.2020, 16:42

Disney od zawsze celował w rodzinne programy, a nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia są idealną okazją do tego, aby zasypać zarówno dzieciaki jak i dorosłych nowymi świątecznymi produkcjami. Jedną z nich będzie nowy Holiday Special.

W okresie świątecznym wszystkie platformy streamingowe walczą o to, aby to właśnie ich oferta została zakupiona na ten jeden konkretny miesiąc,aby zapewnić świetną rozrywkę całej rodzinie przez kilka wolnych dni grudnia. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Już niebawem na Disney+ zadebiutuje zupełnie nowy film z cyklu Lego Star Wars, a konkretniej rzecz ujmując będzie to wielki odcinek specjalny, w którym Rey przemierzy przeszłość i odwiedzi wszystkich bohaterów kultowej sagi z ery prequeli jak i z oryginalnej trylogii. 

Ponownie zobaczymy jak Yoda trenował Luke'a, pojedynek z Palpatinem oraz całe mnóstwo innych ikonicznych scenek. Całość utrzymana będzie w mocno komediowym tonie, jak to na produkcje z klockami Lego przystało. Niestety muszę rozczarować wszystkich miłośników jedynego prawdziwego i słusznego Holday Speciala - Disney raczej odetnie się od jego znamienitego dziedzictwa. 

Źródło: YouTube/StarWars

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper