Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.11.2020 09:30
Marvel's Spider-Man: Miles Morales porównanie
3140V

Spider-Man: Miles Morales na porównaniu graficznym. Zestawiono wersje na PS4 i PS5

Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy warto sprawdzić przygodę Miles Moralesa na PS4, czy czekać i spróbować na PS5, to może najnowsze porównanie rozwieje Wam nieco wątpliwości.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to bardzo mocno wyczekiwany tytuł przez wszystkich fanów uniwersum Pajączka. Pełnoprawna premiera będzie miała miejsce w Polsce już za kilkanaście dni, więc pojawia się coraz więcej materiałów promujących. Wojtek miał już jednak okazję sprawdzić, co tym razem przygotowało Insomniac Games - jeśli więc jesteście ciekawi, koniecznie rzućcie okiem na recenzję sprzed paru dni.

Na bardzo ciekawy materiał można trafić także na kanale Hardcore Gamer, na YouTube. Zestawiono tam trzy wersje gier: na PS4, na PS5 w trybie "Performance" i także na PS5, ale w trybie "Fidelity". Całość przedstawia te same sceny obok siebie, więc jest to prawdopodobnie układ, w jakim najłatwiej można zauważyć pewne elementy, które dzielą konkretne wydania.

Czego by nie napisać, różnice rzeczywiście można dostrzec, choć nie ma sensu mówić tu o zmianie generacyjnej. To bardziej pewne szlify i detale. Osobiście najbardziej rzuciło mi się to w oczy w przypadku porównania z 08:35. Wystarczy spojrzeć tam na strukturę skóry oraz wyrzutnię rakiet. W przypadku PlayStation 5 możemy mówić o znacznie większej liczbie szczegółów na projektach postaci i broni. Sprawdźcie sami:

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/miles-morales-ps5-vs-ps4-graphics-comparison-video-check-out/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment