Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 22:21
Spider-Man: Miles Morales reklama
949V

Spider-Man: Miles Morales dorobił się reklamy telewizyjnej. Sony zachęca do przygody drugiego Spider-Mana

Już wkrótce wierni fani Spider-Mana zapoznają się z najnowszą produkcją Insomniac Games. Deweloperzy pozwolą zainteresowanym poznać historię Milesa Moralesa i dzisiaj możemy sprawdzić najnowszy spot. Reklama pewnie trafi do między innymi telewizji.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to pierwsza gra Insomniac Games na PlayStation nowej generacji. Deweloperzy na dobry początek postanowili opowiedzieć historię młodego Spider-Mana, który dopiero raczkuje w superbohaterskim świecie, ale jego przygoda może zainteresować wielu fanów uniwersum.

Dzisiaj możemy sprawdzić reklamę CGI, która w ciekawy sposób pokazuje samą grę – łatwo tutaj dostrzec nowe ruchy postaci. Jak wiadomo Miles otrzymał kilka zdolności, które będziemy mogli docenić podczas wykonywania zróżnicowanych misji.

Sony podkreśla, że Spider-Man: Miles Morales jest tytułem ekskluzywnym na PlayStation, ale musimy pamiętać, że pozycja debiutuje nie tylko na nowej generacji. Firma postanowiła wrzucić historię także na PS4, jednak deweloperzy wykorzystają moc nowej generacji, więc na PS5 możemy liczyć na szereg ulepszeń.

Sprawdźcie także gameplay z Spider-Man: Miles Morales.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment