Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.11.2020 12:30
Marvel's Spider-Man: Miles Morales stroje
975V

Marvel's Spider-Man Remastered z prezentacją dwóch nowych strojów. Insomniac pokazuje zaawansowane kostiumy

Twórcy nadchodzącej gry z uniwersum Marvel's Spider-Man, traktującej o młodym Milesie Morales, zaprezentowali nam dwa alternatywne stroje, które będziemy mogli zdobyć w trakcie rozgrywki!

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to tytuł, który dla sporej części przyszłych posiadaczy konsoli PlayStation 5 (nasze wrażenia odnośnie do sprzętu znajdziecie tutaj), zdaje się najważniejszym, ze wszystkich proponowanych na start. Cóż, ciężko się temu dziwić - historia Petera Parkera okazała się jednym z największych hitów gasnącej generacji. Jeśli jesteście ciekawi, jak wypadła kontynuacja, koniecznie rzućcie okiem na recenzję, którą przygotował Wojtek.

Zejście embargo na informacje o najnowszym tytule Insomniac Games sprawiło, że sami twórcy postanowili zaprezentować nam dwa zupełnie nowe, niepokazywane wcześniej kostiumy, które będziemy mogli zdobyć dla Pajączka, wraz z postępem w grze. Trzeba przyznać, że wypadają one dość ciekawie, choć jestem przekonany, że fanom klasyki nie przypadną do gustu.

Pierwszy z nich to "Arachnid Rider", który zdaje się zrealizowany w bardzo "kreskówkowy" sposób i może bardzo łatwo rzucać się w oczy, gdy będziemy przemierzać zjawiskowy Nowy Jork. Drugim kostiumem jest natomiast "Armored Advanced", który stawia na przewagę koloru białego. Jeśli wierzyć nazwie, nie zabraknie w nim różnego rodzaju nowinek technologicznych, które ułatwią pranie tyłków złoczyńcom.

Źródło: https://twitter.com/insomniacgames/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment