Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.11.2020 08:30
Xbox Series X reklama
1390V

Xbox Series X na świetnej reklamie od Walmarta. Microsoft pokazuje całe życie z Xboksem

Walmart, popularna sieć sklepów wielobranżowych, udostępniła na swoim Twitterze świetną reklamę nowej konsoli od Microsoftu, Xboksa Series X! Bardzo nostalgiczny materiał zachęca do kupna next-gena.

Xbox Series X zadebiutuje już za 3 dni. Wreszcie, po latach wyczekiwań, dostaniemy nową generację konsol, która ma przynieść zupełnie nową jakość grania. Xbox One odejdzie w zapomnienie (i z tego miejsca polecam przeczytać, co będziemy najczęściej wspominać), a jego miejsce zajmie nowa, lepsza konsola. Jak wypada? O tym Wojtek napisał w recenzji dwa dni temu i serdecznie zachęcam do lektury.

Bez znaczenia czy dostaniecie konsolę już w przyszłym tygodniu, czy zamierzacie czekać - koniecznie rzućcie okiem na świetną reklamę, którą wraz z Microsoftem przygotowała sieć sklepów Walmart. Wideo, które ma zapowiadać najnowszą generację, skupia się wokół drogi, jaka prowadziła do premiery najnowszej konsoli - wszystko przedstawione w formie dorastania z kolejnymi konsolami Xbox.

Kampania bardzo spodobała się fanom, albowiem uderza w bardzo ciepłe elementy nostalgii - zwłaszcza u osób, które należą do "rodziny Xboksa" od samego początku. Trzeba przyznać, że całość udało się świetnie zrealizować i nie wątpię, że tego typu materiał przyniesie Microsoftowi kolejnych klientów. Zresztą, sami rzućcie okiem i koniecznie podzielcie się swoimi odczuciami!

Źródło: https://twitter.com/Walmart/

Tagi: microsoft Walmart Xbox Xbox Series X