Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2020 20:23
Sackboy: Wielka Przygoda
733V

Sackboy: Wielka Przygoda bez sieciowego trybu online w dniu premiery

Sony przedstawiło nowe informacje dotyczące Sackboy: Wielka Przygoda. Produkcja już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na pierwszych rynkach, ale od początku nie możemy liczyć na sieciowe przemierzanie światów ze znajomymi.

Sackboy: Wielka Przygoda to jedna z produkcji oferowanych przez Sony na premierę nowej generacji. Twórcy z Sumo Digital postanowili ubrać znanego bohatera PlayStation w szaty platformówki 3D i tytuł będzie dostępny na PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

Teraz możemy potwierdzić ważny szczegół: Sackboy: Wielka Przygoda od dnia debiutu otrzyma tylko lokalny tryb sieciowy. Twórcy opóźnili premierę sieciowej zabawy (online) – zespół natrafił na problemy, przez które zdecydowano się chwilowo usunąć ten tryb z gry.

Deweloperzy potwierdzają, że sieciowy multiplayer zostanie udostępniony przez aktualizację do końca 2020 roku. Patch będzie również zawierać cross-generacyjną zabawę oraz możliwość zapisywania rozgrywki pomiędzy PS4 i PS5 (cross-save).

W Sackboy: Wielka Przygoda od dnia premiery możemy liczyć na kanapową rozgrywkę do maksymalnie czterech graczy. Choć pewnie w tym przypadku na PS5 będziemy musieli posiadać dodatkowe kontrolery DualSense.

Sprawdźcie nasze recenzje: Xbox Series X i PlayStation 5.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/06/online-multiplayer-comes-to-sackboy-a-big-adventure-later-this-year/

Tagi: Sackboy: Wielka Przygoda Sony Interactive Entertainment Sumo Digital