Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2020 17:21
Assassin’s Creed Valhalla
3725V

Assassin’s Creed Valhalla na rozgrywce z Xboksa Series X. Przygoda wikingów wygląda pięknie

Ubisoft opublikował oficjalny materiał z Assassin’s Creed Valhalla w wersji na Xboksa Series X. Możemy teraz sprawdzić, jak prezentuje się nowa produkcja francuskiej korporacji w next-genowym wydaniu. Zobaczcie gameplay.

Assassin's Creed Valhalla to jedna z najciekawszych gier listopada. Już wkrótce zapoznamy się z pełnymi recenzjami produkcji, jednak zanim przeczytamy opinie – warto sprawdzić, jak tytuł wygląda w wersji na Xboksa Series X.

Opowieść wikingów działa w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K, więc możecie liczyć, że obraz będzie ostry, a sam gameplay odpowiednio płynny. Twórcy nie bawili się w dodatkowe tryby, a skupili się na zaprezentowaniu pięknego świata z bardzo dopracowaną oprawą.

Aktualnie nie mogę dzielić się większymi szczegółami, ale tylko wspomnę, że miałem okazję ogrywać Assassin’s Creed Valhalla na Xboksie Series X i jestem tym tytułem zauroczony. Świat stworzony przez Ubisoft jest piękny i odkrywa się go z dużą przyjemnością – wstępne wrażenia z gry znajdziecie w naszej recenzji Xboksa Series X.

Na ujawnionej rozgrywce otrzymacie nie tylko prezentację jakości gry w wersji na konsolę Microsoftu, ale poznacie także kilka szczegółów dotyczących samego Assassin’s Creed Valhalla.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft