Destruction AllStars na rozgrywce. Sony pokazuje ekskluzywną grę, która zmierza do PS Plus

Gry
1029V
Destruction AllStars na rozgrywce. Sony pokazuje ekskluzywną grę, która zmierza do PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 05.11.2020, 18:16

Sony przełożyło premierę Destruction AllStars i w przyszłym roku produkcja będzie dostępna w ramach abonamentu PlayStation Plus. Dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Poznaliśmy także tryby gry.

Destruction AllStars powinno zadebiutować w listopadzie, ale Sony postanowiło przełożyć premierę gry i teraz tytuł będzie dostępny w lutym. Jednocześnie japoński producent potwierdził, że pozycja zmierza także do PlayStation Plus. Gracze otrzymają szansę zapoznać się z tytułem w ramach abonamentu – biorąc pod uwagę sieciowy charakter wyścigów, będzie to świetna opcja dla wielu posiadaczy PS5.

Twórcy postanowili w końcu zaprezentować rozgrywkę, ale wszystko jest ubrane w specjalny montaż. Mimo to na materiale zobaczycie kilka ujęć, które mają za zadanie przygotować graczy na przyszłoroczną premierę.

Możemy również potwierdzić pierwsze tryby z Destruction AllStars – Mayhem to klasyczny Deathmatch, w Carnado będziemy zbierać punkty ze zniszczonych samochodów wrogów, Stockpile jest specjalną wersją „Capture and Controle”, a w Gridfall zobaczymy walkę 16 graczy, ale tylko jeden może wygrać mecz. Twórcy nie zapomnieli także o wyzwaniach, treningach czy też nagrodach.

Sprawdźcie również serię szczegółów o Destruction AllStars.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/05/your-first-look-at-destruction-allstars-game-modes/

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper