Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2020 14:25
Spider-Man: Miles Morales x Uniwersum
1570V

Spider-Man: Miles Morales i strój ze Spider-Man Uniwersum. Sony pokazało świetny gameplay

Miles Morales w swojej przygodzie z PS5 i PS4 może założyć strój znany z Oscarowego „ Spider-Man Uniwersum”. Zobaczcie nowy gameplay, który prezentuje bohatera w stroju i pozwala spojrzeć na jego odświeżone animacje.

Spider-Man: Miles Morales trafi na rynek już w przyszłym miesiącu. Insomniac Games zapewniło pozycję na premierę nowej generacji, ale jednocześnie tytuł zostanie udostępniony na PlayStation 4. Twórcy przygotowali kilka niespodzianek i jedną z nich jest kostium Milesa Moralesa ze „Spider-Man Uniwersum”.

Przedstawiony gameplay jest świetny, ponieważ nie tylko pokazuje nowy strój, ale przedstawia swobodną rozgrywkę – zwróćcie uwagę na ruchy głównego bohatera, które znacząco różnią się od tych prezentowanych przez Petera Parkera. Animatorzy z Insomniac Games zajęli się pełnym odświeżeniem postaci.

Nie musicie obawiać się o spoilery. Miles Morales podczas rozgrywki korzysta ze specjalnej aplikacji, dzięki której otrzymuje zadania od mieszkańców – są to poboczne aktywności pozwalające rozwinąć możliwości herosa.

Jesteście zainteresowani Spider-Man: Miles Morales? Sprawdźcie różnice w wersjach z PS4 oraz PS5, a dodatkowo przeczytajcie szczegółowe informacje dotyczące gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment