Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 16:41
Rambo Mortal Kombat
2778V

Rambo w Mortal Kombat 11. Zwiastun pokazuje brutalne ataki i ciekawe Fatality

NetherRealm Studios zaprezentowało nowy zwiastun Mortal Kombat 11, który prezentuje możliwości Rambo. Twórcy w interesujący sposób łączą możliwości postaci z elementami serii podkręcając tym samym maszynę do zabijania.

Wielu naszych czytelników wychowało się na filmach z Rambo w roli głównej, więc pewnie zainteresuje naszą społeczność materiał, który pokazuje wojownika w świecie NetherRealm Studios. Twórcy zaskoczyli wrzucając Johna do świata Scorpiona i Sub-Zero, ale muszę przyznać jedno – wygląda to bardzo ciekawie.

Rambo chętnie korzysta z kosy, która nadaje się do szybkiego zaatakowania przeciwników. Nie ma też problemu z wyciągnięciem łuku i strzeleniem w stronę rywali, a interesująco na pewno wyglądają pułapki oraz granaty – NetherRealm Studios chciało wykorzystać wszystkie możliwości postaci.

Na końcu zobaczymy także Fatality i choć w tym wypadku nie możemy mówić o najbardziej krwawym wykończeniu, to na pewno na uwagę zasługuje fakt, że deweloperzy w tak ciekawy sposób czerpią garściami z arsenału Rambo.

Rambo jest jedną z trzech postaci z nowego Kombat Passa, który możemy dokupić do posiadanych już zestawów Mortal Kombat 11 lub niektórzy mogą skusić się na Mortal Kombat 11 Ultimate – w zestawie otrzymacie wszystkie wcześniej wydane DLC. Sprawdźcie także możliwości Raina.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 Ultimate NetherRealm Studios Warner Bros. Interactive Entertainment