Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 14:04
Starfield Bethesda logo
776V

Starfield faktycznie zadebiutuje w 2021 roku? Pracownik Bethesdy mógł potwierdzić ostatnie przecieki

Bethesda oficjalnie nie komentuje plotek dotyczących Starfield, ale jeden z pracowników mógł potwierdzić, że ostatnie doniesienia są prawdziwe. Deweloper ubrał koszulkę, na której pojawiło się logo z ostatnich przecieków.

W ostatnich dniach Todd Howard potwierdził między innymi gigantyczną mapę oraz wspomniał o rozgrywce dla singlistów w Starfield, ale pracownicy Bethesdy wciąż nie wypowiedzieli się o ostatnich przeciekach. Według osoby, która dostarczyła rzekome screeny z produkcji – tytuł ma zadebiutować w 2021 roku.

Dotychczas tak naprawdę nie mogliśmy bezpośrednio połączyć materiałów z Bethesdą (zgadzały się jedynie takie szczegóły jak ustawienie postaci) ale na audycji The Develop:Star Awards 2020 pojawił się Ashley Cheng. Pracownik Bethesdy założył koszulkę ze Starfield, która na rękawie posiada tajemnicze logo – grafikę mogliście zobaczyć na kostiumie bohatera ze wspomnianych przecieków.

Nadal nie możemy mieć pewności, że materiały faktycznie pochodzą ze Starfield, ale w Sieci nie brakuje opinii, według których Bethesda może naprawdę szykować dużą niespodziankę.

Podobną sytuację widzieliśmy w przypadku Fallout 4, z którego również widzieliśmy przecieki, a studio ujawniło grę na kilka miesięcy przed samą premierą.

Źródło: https://wccftech.com/starfield-2021/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield