Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 18:57
285gb call of duty
3273V

Rozmiar Call of Duty: Black Ops Cold War ujawniony. Treyarch odpowiedziało na plotkę [aktualizacja #1]

Treyarch postanowiło tym razem bardzo szybko zareagować na plotkę i deweloperzy podali ostateczny rozmiar Call of Duty: Black Ops Cold War. Gracze pobiorą maksymalnie 136GB. Poznajcie szczegóły.

Muszę to na pewno podkreślić: nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość. Jednak w Sieci pojawiło się zdjęcie fragmentu pudełka, który ma zwiastować sporo pobierania dla graczy, którzy zdecydują się na cyfrowe wydanie Call of Duty: Black Ops Cold War. Tytuł w wersji na PS5 ma zajmować „minimum 285GB”.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że dzisiaj potencjalny rozmiar Call of Duty: Black Ops Cold War pojawił się w sklepie Microsoftu, ale podobno w tym wypadku Amerykanie przedstawili szczegóły wersji na Xboksa One.

Wydanie na nową generację (PlayStation 5, Xbox Series X, PC) może zajmować blisko 300GB. Sytuacja powinna inaczej wyglądać w przypadku Xboksa Series S, ponieważ na najmniejszego Xboksa nie będziemy pobierać zawartości w 4K.

Już wcześniej Treyarch potwierdziło, że strzelanka na PC potrzebuje 250GB – tyle pobierania czeka na graczy, którzy będą chcieli doświadczyć najlepszej jakości rozgrywki (Ultra RTX). W innej sytuacji COD ma zajmować 175GB.

[Aktualizacja #1]

Treyarch bardzo szybko zareagowało i podało oficjalny rozmiar Call of Duty: Black Ops Cold War:

  • PlayStation 4: 95GB
  • PlayStation 5: 133GB
  • Xbox One: 93GB
  • Xbox Series X|S: 136GB

Gracze na konsolach otrzymają możliwość usunięcia przykładowo kampanii lub trybu zombie, by zmniejszyć rozmiar produkcji. W przypadku PC możemy pobrać multiplayer (35GB), całą produkcję (82GB) lub cały tytuł na Ultra (125GB).

Preload rozpocznie się od 5 listopada (PlayStation 4/Xbox One), a kolejni gracze (Xbox Series X|S, PC) pobiorą tytuł od 10 listopada. Od `12 listopada pliki będą dostępne na PS5.

Odświeżono także wymagania:

Źródło: https://charlieintel.com/report-black-ops-cold-war-ps5-box-says-285gb-space-needed/63969/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software