Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 18:51
Sackboy: Wielka Przygoda
714V

Sackboy: Wielka Przygoda prezentuje stroje z innych gier. Bohater ubierze kostiumy znanych postaci

Twórcy Sackboy: Wielka Przygoda wpadli na ciekawy pomysł, by wykorzystać stroje znanych bohaterów i wrzucić je do swojej gry. Teraz możemy sprawdzić, jak Sackboy wygląda w stroju między innymi protagonisty Death Stranding.

Sackboy: Wielka Przygoda trafi na rynek wraz z premierą PlayStation 5, ale nie możemy zapomnieć, że platformówka zostanie udostępniona także na PlayStation 4. Sony chce zachęcać graczy do kupowania specjalnego wydania i firma wykorzystuje postacie z Ghost of Tsushimy, Death Stranding, Days Gone oraz Detroit: Become Human, by zainteresować graczy nową opowieścią wykreowaną przez Sumo Digital.

Twórcy przygotowali nie tylko same stroje, ale jak zobaczycie poniżej – zadbali także o stosowne animacje, by bohater przykładowo jako Deacon St. John wskoczyć na wyimaginowany motocykl i móc zaprezentować graczom specjalny ruch.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne szczegóły dotyczące jakości i przygotowanych atrakcji z Sackboy: Wielka Przygoda, ale warto już teraz sprawdzić fabularny zwiastun czy też spojrzeć na ostatni fragment rozgrywki. Sumo Digital może zapewnić kawał ciekawej platformówki.

Źródło: Twitter: SuckerPunchProd, KojiPro2015_EN, Detroit_Game i BendStudio

Tagi: Sackboy: Wielka Przygoda Sony Interactive Entertainment Sumo Digital