Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 17:15
Sackboy: Wielka Przygoda
838V

Sackboy: Wielka Przygoda na fabularnym zwiastunie. Sony pokazuje historię z PS5 i PS4

Na premierę PS5 nie zabraknie nowej gry Sumo Digital. Dzisiaj Sony zaprezentowało fabularny zwiastun Sackboy: Wielka Przygoda i materiał zapowiada bardzo przyjemną i kolorową opowieść. Trailer w ciekawy sposób prezentuje rozgrywkę.

Sackboy: Wielka Przygoda został zaprezentowany na fabularnym zwiastunie, który nie tylko zapowiada opowieść, ale pozwala spojrzeć na kilka ujęć z rozgrywki. Jeśli Sumo Digital zapewniło długą historię, to jestem pewien, że wielu graczy będzie wychwalać deweloperów za taką propozycję na premierę nowej konsoli – w końcu na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z grą ze swoimi dzieciakami.

Nie możemy tutaj liczyć na wielowątkową opowieść z trudnymi, moralnymi wyborami, ale produkcja Sumo Digital wygląda bardzo przyjemnie. Na rynku znajdzie się miejsce dla kolejnej angażującej platformówki 3D i na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie spędzą wolny czas poznając najnowszą pozycję Sackboy'a.

Sprawdźcie także ciekawe porównanie – od PlayStation 3 sporo się zmieniło i choć akurat Sackboy: Wielka Przygoda pewnie nie będzie najpiękniejszą grę nowej generacji od Sony, to jednak łatwo dostrzec progres.

Sprawdźcie również pierwszy zwiastun Sackboy: Wielka Przygoda oraz zerknijcie na gameplay i specjalne wydanie gry.

Źródło: YouTube.com
Twitter: Nibellion

Tagi: Sackboy: Wielka Przygoda Sony Interactive Entertainment Sumo Digital