Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 19:09
Sackboy: A Big Adventure PS5
2098V

Sackboy: A Big Adventure na rozgrywce. Sony pokazuje gameplay z PS5

Sony w końcu prezentuje rozgrywkę z gry na PlayStation 5! Na dobry początek otrzymaliśmy pokaz Sackboy: A Big Adventure i gracze mogą spojrzeć na czystą rozgrywkę z nowej przygody. Twórcy znacząco odświeżają nowe IP oferując platformówkę 3D.

Sackboy: A Big Adventure poznaliśmy na The Future of Gaming i produkcja Sony od razu skradła serca wielu graczy. Deweloperzy z Sumo Digital tym razem nie stawiają na edytor światów, a chcą zaproponować graczom platformówkę 3D.

Ned Waterhouse, dyrektor ds. projektowania z Sumo Digital, potwierdził na blogu PlayStation, że Sackboy: A Big Adventure wciąż powstaje – deweloperzy zapewnią grę na premierę PlayStation 5, ale zespół zajmuje się teraz ostatnimi poprawkami, które pozwolą zaoferować graczom dopracowaną przygodę.

Zadaniem Sumo Digital było stworzenie interesujących światów, które będą systematycznie zaskakiwać graczy. Twórcy chcą mieć pewność, że gracze poczują wyjątkowość lokacji i będą cieszyć się z nowych aktywności. W grze znajdzie się ponad 60 kostiumów, które możemy ze sobą mieszać i tworzyć własne kreacje.

Sackboy: A Big Adventure jest „niewątpliwie świetną grą dla jednego gracza”, ale prawdziwą moc przygody poczujemy, gdy do akcji wkroczą znajomi. W tej sytuacji będziemy wspólnie przemierzać światy i cieszyć się z każdej akcji.

Sackboy: A Big Adventure otrzyma Digital Deluxe Edition, które będzie dostępne na PlayStation 5 i PlayStation 4 – w tym wypadku obok gry otrzymamy cyfrowy artbook, cyfrowy soundtrack, 20 awatarów oraz 4 unikalne stroje z 4 emotkami. Gracze mogą także zamówić Special Edition, które posiada całą zawartość Digital Deluxe Edition, ale dodatkowo w pudełku (do zobaczenia poniżej) znajdziemy pluszaka, artbook oraz soundtrack.

Sprawdźcie listę gier przygotowanych na premierę PS5.

Sackboy A Big Adventure - specjalne wydanie 1

Sackboy A Big Adventure - specjalne wydanie 2

Tagi: Sackboy: A Big Adventure Sony Interactive Entertainment Sumo Digital