Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 21:49
The Elder Scrolls Online Markarth
817V

The Elder Scrolls Online Markarth wkrótce trafi na konsole. Gracze mogą liczyć na wielkie atrakcje

ZeniMax Online Studios nie przestaje rozwijać sieciowego TES i już wkrótce gracze na konsolach zapoznają się z nową i oczekiwaną zawartością. The Elder Scrolls Online: Markarth to zwieńczenie wielkiej przygody, która powinna zainteresować wielu fanów uniwersum. Sprawdźcie szczegóły aktualizacji.

The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 roku, ale deweloperzy potwierdzili już opracowanie aktualizacji dla nowej generacji. Zanim jednak TESO otrzyma stosowne ulepszenia, gracze na wszystkich platformach będą mogli zapoznać się z wielkim zakończeniem całorocznej przygody The Elder Scrolls Online Mroczne serce Skyrim.

10 listopada zadebiutuje Markarth, dzięki któremu śmiałkowie wyruszą w dzikie ostępy Reach, gdzie znajdą zaskakujących sojuszników i następnie wszyscy zainteresowani zmierzą się z lordem wampirów i jego starożytną armią. Twórcy zadbali o atrakcje dla wszystkich fanów:

„W DLC i bezpłatnej aktualizacji podstawowej wersji gry gracze odkryją strefy Reach i Arkthzand Caverns oraz otrzymają dostęp do nowych zadań, postaci, wyzwań, areny solo Vateshran Hollows, systemu kolekcjonowania zestawów przedmiotów i nie tylko!”

Rozszerzeniu Markarth będzie towarzyszyć najnowsza, już 28. aktualizacja TESO, dzięki której deweloperzy ponownie usunęli napotkane przez graczy błędy oraz zajęli się wprowadzeniem nowości. Fani będą mogli teraz między innymi sprawdzić system kolekcjonowania zestawów – jest to nowa funkcja umożliwiająca dodawanie do swoich kolekcji setek zestawów przedmiotów i rekonstruowanie ich. Twórcy w prosty sposób sprawią, że gracze otrzymają więcej wolnego miejsca w swoich ekwipunkach, bankach i kufrach, ponieważ niemal wszystkie zestawy dostępne w Tamriel można będzie bezpiecznie „przechować" w kolekcjach.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun nadciągającego dodatku:

Źródło: Bethesda Poland

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios