Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2020 08:50
PS5 DualSense
8594V

PS5 u pierwszych graczy. Zaprezentowano menu, ustawienia oraz ikony

Pierwsi gracze dotarli do egzemplarzy PlayStation 5, dlatego też w następnych dniach będzie pojawiać się coraz więcej materiałów dotyczących nowej konsoli Sony. Już teraz możemy sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się menu po włączeniu sklepowego wydania PS5.

Na kompletne opinie dotyczące PS5 od redakcji z całego świata musimy zaczekać jeszcze kilka dni, jak się jednak okazuje, podobnie jak w przypadku Xboksa Series S, niektóre sklepy mają już PlayStation 5. W Sieci pojawiają się zdjęcia i materiały wideo od graczy, którym udało się dorwać do next-gena na ponad tydzień przed amerykańską premierą.

Jedną z takich osób jest ABCYoungBoy, który chętnie dzieli się filmikami i prezentuje nie tylko samą konsolę, ale i system PlayStation 5. Na jego nagraniach zobaczycie między innymi ekran startowy, ikonę GTA 5 z własną tapetą (wsteczna kompatybilność), a także ustawienia. Te ostatnie są bliźniaczo podobne do menu z PlayStation 4.

ABCYoungBoy nie zdradza, jak udało mu się zdobyć PlayStation 5, jednak w przypadku premiery każdego ważnego urządzenia jesteśmy świadkami podobnych zdarzeń. Nie wszystkie sklepy trzymają się zasad embargo, z czego bardzo chętnie korzystają niektórzy gracze. Możemy jednak podejrzewać, że użytkownik Twittera jest pracownikiem jednego z marketów, gdyż na nagraniu przedstawił także magazyn wypełniony dwoma modelami PlayStation 5.

Warto przypomnieć, że wcześniej w Sieci zawitał materiał pokazujący szybkość wczytywania Spider-Mana.

Źródło: Twitter: ABCYoungBoy

Tagi: playstation 5 PS5 Sony