Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.10.2020 08:30
Marvel's Spider-Man: Miles Morales wczytywanie
3865V

Spider-Man: Miles Morales na PS5 działa błyskawicznie. Wejście z głównego menu do gry zajmuje 2 sekundy

Wygląda na to, że nadchodząca gra z uniwersum Spider-Mana zachwyci nie tylko samą jakością rozgrywki, ale również prędkością wczytywania. Nagranie robi wrażenie.

Premiera gry Marvel's Spider-Man: Miles Morales będzie bez dwóch zdań ogromną ucztą dla fanów odsłony o Peterze Parkerze z PlayStation 4. Wchodzimy w ostatnie dni przed premierą, więc machina marketingowa pracuje na najwyższych obrotach. Wczoraj, dla przykładu, otrzymaliśmy świetny nowy materiał z gry, który prezentował strój Milesa z genialnej animacji od Sony.

Teraz do Internetu trafił filmik, który pokazuje, jak szybko ładuje się cała gra. Na koncie AllGamesDelta, na Twitterze, mogliśmy przyjrzeć się procesowi włączania gry, a następnie wchodzenia do samego świata. Tempo wczytywania to efekt "wow" i pod tym względem rzeczywiście możemy mówić o iście next-genowych doznaniach.

Czas od ekranu głównego konsoli do menu w grze to zaledwie 7 sekund. I choć robi to wrażenie, to jeszcze większe jest w przypadku przejścia z menu projektu do samej rozgrywki - na to potrzeba zaledwie dwóch sekund. Wszystko zostało udokumentowane na poniższym materiale, więc sprawdźcie sami:

Źródło: https://twitter.com/allgamesdelta_/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment