Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2020 09:45
Cyberpunk 2077 Warszawa Reklama
4090V

Cyberpunk 2077 w Warszawie. CD Projekt rozpoczyna wielką promocję gry

CD Projekt RED już kilkukrotnie opóźnił datę premiery Cyberpunka 2077, jednak wiele na to wskazuje, że grudzień będzie miesiącem, w którym trafimy na ulice Night City. Kampania marketingowa produkcji ruszyła również w stolicy naszego kraju, gdzie pojawiają się już wielkie reklamy.

Listopadowa premiera Cyberpunka 2077 została opóźniona za sprawą konsolowego wydania gry, jednak grudzień może okazać się miesiącem, kiedy w końcu, po latach oczekiwań, wyruszymy na niebezpieczne ulice Night City.

Już wcześniej informowaliśmy Was o autobusach promujących grę w Londynie, jednak na ówczesnych materiałach widniała stara data premiery. Na billboardach promocyjnych z Warszawy pojawił się już aktualny (i oby ostateczny) termin debiutu przygody V.

Trzeba przyznać, że CD Projekt nie próżnuje reklamując swoją najnowszą pozycję osadzoną w cyberpunkowym uniwersum - od kilku miesięcy jesteśmy karmieni kolejnymi ogłoszeniami o współpracach (najnowszą propozycją jest smartfon OnePlus 8T) i kampaniach promujących przeróżne produkty związane z Cyberpunk 2077. W przyszłości odpowiednie spoty, banery czy też murale pojawią się w kolejnych miastach i krajach. CD Projekt RED latami opracowywał wielką produkcję, a czas poświęcony na promocję będzie miał szczególne znaczenie w odniesieniu do sukcesu sprzedażowego gry.Cyberpunk 2077 Warszawa - 1

Cyberpunk 2077 Warszawa - 2

Cyberpunk 2077 Warszawa - 3

Źródło: Zdjęcia dostarczył Almiel, dziękujemy!

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077