Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 20:47
Cyberpunk 2077 promocja autobus
1873V

Promocja Cyberpunka 2077 ruszyła. W Londynie pojawił się autobus ze starą datą premiery

CD Projekt RED opóźnił datę premiery Cyberpunka 2077, ale wielka kampania marketingowa już ruszyła. Na ulicach Londynu dostrzeżono autobus upiększony grafiką z polskiej produkcji, ale niestety – środek transportu prezentuje już nieaktualną datę premiery.

Przełożenie daty premiery Cyberpunka 2077 zaskoczyło świat i niektórzy gracze nie byli na to gotowi. Prezes CD Projektu potwierdził dzisiaj, gdzie tak naprawdę leży problem produkcji, ale wiele na to wskazuje, że polskie studio nie było gotowe na opóźnienie premiery.

W Londynie dostrzeżono już pierwszy autobus upiększony grafiką z Cyberpunka 2077 – żółty samochód prezentuje wielką V, którą możecie zobaczyć na wielu materiałach promocyjnych rodzimej pozycji, obok pojawia się wzmianka o platformach, widzimy okładki oraz... Datę premiery.

Możemy podejrzewać, że przygotowanie autobusu w taki sposób zajmuje sporo czasu, więc wszystko zostało pewnie zamówione już kilka tygodni lub nawet miesięcy temu. W tamtym czasie ekipa odpowiedzialna za promocję Cyberpunka 2077 nie mogła przewidzieć, że premiera gry zostanie ponownie przesunięta.

Źródło: Twitter: Wonziu

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077