Iza Łęcka Iza Łęcka 02.11.2020 09:03
Cyberpunk 2077 OnePlus 8T
4401V

Cyberpunk 2077 OnePlus 8T został zaprezentowany. Zobaczcie cyberpunkowy smartfon

Cyberpunk 2077 otrzyma nie tylko własny telewizor opracowany przez Samsunga. OnePlus zaprezentował odświeżony 8T, który niestety nie zostanie oficjalnie udostępniony w Polsce. Sprawdźcie cyberpunkowy smartfon.

Opóźnienie premiery Cyberpunka 2077 nie wpłynęło na promocję gry, której machina nabiera coraz mocniejszego tempa. Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o telewizorze przygotowanym we współpracy z Samsungiem, tymczasem możemy dokładniej się przyjrzeć, jak wygląda odświeżony smartfon.

Limitowana edycja OnePlus 8T została przedstawiona dwa tygodnie temu, jednak CD Projekt RED nie pokusił się o więcej szczegółów, poza potwierdzeniem współpracy. Obecnie możemy sprawdzić, jak prezentuje się smartfon – Max Jambor opublikował zdjęcia przedstawione przez producenta. Niestety, urządzenie będzie dostępne wyłącznie na terenie Chin.

Można jednak odnieść wrażenie, że CD Projekt i OnePlus nie wykorzystują potencjału marki. Na pewno znalazłoby się wielu graczy z Zachodu, którzy chętnie sięgnęliby po wystylizowany smartfon. Obecnie producent zapowiedział, że nie planuje sprzedaży sprzętu w innych krajach.

Co sądzicie o limitowanej wersji OnePlus 8T w barwach Cyberpunka 2077? Urządzenie zostało wycenione na 597 dolarów.

Cyberpunk 2077 OnePlus 8T - zdjęcie

Źródło: Twitter: MaxJmb

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077