Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 19:05
Spider-man
3790V

Spider-Man Miles Morales. Wyciekło menu gry i wszystkie kostiumy głównego bohatera [AKTUALIZACJA]

Do sieci wyciekły nowe zdjęcie ze Spider-Man: Miles Morales, które prezentuje menu oraz kostiumy protagonisty nadchodzącej gry.

[Aktualizacja:]

Jeden z twórców niżej omawianej gry ostrzega przed spoilerami i oznajmia, że kopie gry zaczęły trafiać w ręce graczy.

[Oryginalna wiadomość:]

Tak jak wspomniałem przed chwilą, niektórzy gracze już bawią się w najnowszym Spider-Manie, czego potwierdzeniem jest chociażby poniższy wpis użytkownika o pseudonimie schneper, który zdradza, jak wygląda menu w Marvel's Spider-Man: Miles Morales, a także jakie stroje będzie mógł wdziać na siebie protagonista.

SPOILERY!

Można zacząć od menu. Gołym okiem widać, że kafelki są wręcz identycznie porozkładane, jak w Marvel's Spider-Man. Na górze ekranu widzimy kategorię "gadżety, mapa, misje, kolekcja", a po prawej stronie widoczny jest element informujący, ile jeszcze punktów doświadczenia musimy zebrać, aby zdobyć nowy poziom bohatera.

Tuż obok kostiumów można zauważyć znane każdemu fanowi Człowieka-Pająka modyfikacje, które podwyższają wybrane statystyki postaci, a pod nimi znajdziemy informacje, ile obecnie posiadamy materiałów odpowiadających za ulepszanie wyposażenia. Strojów Spider-Mana znajdziemy w nadchodzącej grze aż, lub jak kto woli, tylko 19. 

Korzystając z okazji, zobaczcie w jakim czasie ładuje się Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 5.

Spider-Man Miles Morales menu shows all choosable skins from r/PS5

Źródło: https://sp1st.com/news/report-spider-man-miles-morales-full-costumes-reveal-surfaces

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment