Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 14:49
Assassin's Creed
2532V

Assassin's Creed na Netflix! Platforma tworzy nowe seriale

Netflix ogłosił, iż na platformie w nieokreślonej przyszłości pojawi się serial zahaczający o uniwersum Assassin's Creed, wykreowane przez Ubisoft.

Netflix poinformował, że w planach platformy znajdują się nowe seriale (w grę wchodzą także te animowane) skierowane przede wszystkim do fanów zakapturzonych zabójców z serii Assassin's Creed, nad którą pieczę sprawuje francuska firma Ubisoft. Rolę producentów wykonawczych nadchodzących treści będą pełnić Jason Altman oraz Danielle Kreinik, a firma Ubisoft Film & Television wciąż szuka showrunnera.

Obecnie nie wiadomo, co dokładnie opowie pierwsza produkcja, ani czy będzie nawiązywać do bohaterów poznanych w tytułach od twórców gier. Wiceprezes dc. oryginalnych seriali Netfliksa oznajmił, że bardzo cieszy się ze współpracy z Francuzami, co pozwoli im ożywić bogatą, wielowątkową opowieść, która wyróżnia markę - mowa tutaj zapewne o Templariuszach.

Od zapierających dech w piersiach światów historycznych i ogromnej atrakcyjności przekładającej się na jedną z najlepiej sprzedających się serii gier wideo wszechczasów, jesteśmy zobowiązani do starannego tworzenia epickiej i ekscytującej rozrywki opartej na tymże IP oraz zapewniania głębszych doznań fanom [marki - dop.red]

Źródło: https://twitter.com/NXOnNetflix/status/1321081578697621508?s=20

Tagi: AC Assassin's creed Netflix produkcja serial Ubisoft