Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.10.2020 16:30
ac syndicate
3622V

PS5 wsteczna kompatybilność. Ubisoft podał błędne informacje

Jak donosi portal Gematsu, Ubisoft podał nieścisłe informacje dotyczące wstecznej kompatybilności w PS5 i niektórych gier wydanych przez Francuzów.

Wczoraj poinformowaliśmy Was o tym, iż takie tytuły jak Assassin's Creed: SyndicateAssassin's Creed Chronicles: Russia, tudzież Assassin's Creed Chronicles: China nie będą dostępne na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności. Okazuje się, że francuska firma podała błędne informacje.

Oryginalna lista została usunięta ze strony Ubisoftu, a sami przedstawiciele ekipy wydali oficjalne oświadczenie dla portalu Gematsu, w którym poinformowali, że „wpis mógł zawierać niedokładne informacje o tytułach Ubisoftu dostępnych na PS5”.

Tak więc jeśli ktoś jeszcze nie grał w chociażby Syndicate zaprowadzającego nas do XIX-wiecznego Londynu, a miał zamiar poznać ową historię na next-genie Sony, może odetchnąć z ulgą.

Jeśli czekacie na Assassin's Creed Valhalla, zapraszam do lektury mojego tekstu, w którym opowiadam o sławnych wikingach mogących pojawić się w nadchodzącej produkcji Francuzów.

Źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-ubisoft-ps5/

Tagi: Assassin's Creed: Syndicate Ubisoft Ubisoft Quebec City