Poradnik Assassin's Creed: Syndicate - Sekrety Londynu

Poradnik Assassin's Creed: Syndicate - Sekrety Londynu

Mateusz Gołąb | 28.10.2015, 17:00

Najnowsza gra z Asasyńskiej serii wypełniona jest po brzegi różnorodnymi "znajdźkami". Największe wyzwanie stanowi odkrycie wszystkich Sekretów Londynu. Po ich zabraniu czeka na graczy nie lada nagroda. Postaramy się wam ułatwić odnalezienie ich wszystkich.

Sekrety Londynu, to małe pozytywki, które podświetlają się na ekranie, gdy tylko uaktywnimy Wzrok Orła. Do zebrania mamy 7 zestawów elementów, co łącznie daje nam 32 znajdźki. Jeżeli zbierzemy wszystkie, to możemy wykorzystać je w Skarbcu Reuge'a (Reuge's Vault), by odblokować dla Evie najpotężniejszą zbroję w grze. Wiele ze skrzynek jest skutecznie wtopionych w otoczenie, więc odnalezienie wszystkich może przysporzyć sporo problemów. Mamy nadzieję, że poniższy poradnik okaże się dla was pomocny.

A tak wygląda zbroja jaką otrzymamy za zebranie wszystkich pozytywek.

Założenie jej:

- Zmniejsza otrzymywane obrażenia o 10% (zarówno z bliska, jak i z broni palnej)
- Zwiększa obrażenia zadawane mieczem ukrytym w lasce

01. Buckingham (Westminster)

W okolicy północno-wschodniego rogu parku św. Jakuba (St. James's Park) stoi chatka. Pierwsza pozytywka leży na ławce stojącej przy południowej ścianie tego małego budynku.

02. City of London

Podążaj na południe główną ścieżką za mostem londyńskim, aż znajdziesz się jedną przecznicę za Dzielnicą Finansową. Pozytywka leży na stołku naprzeciw statui pod szyldem "Abbot's Cocoa".

03. The Thames

Pozytywka znajduje się na dachu jednej z łodzi stojącej na rzece na zachód od punktu widokowego na południowej stronie Tamizy.

04. Buckingham (Westminster)

Skrzynkę znajdziemy pomiędzy Barakami Wellingtona (Wellington Barracks) a południowo-wschodnim rogiem Pałacu Buckingham.

05. Lambeth

Wejdź na dach budynku znajdującego naprzeciwko północno-wschodniego rogu szpitala psychiatrycznego Lambeth (Lambeth Asylum). Znajdziesz tam kolejną pozytywkę.

06. Lambeth

Na południowym obszarze za pałacem Lambeth (Lambeth Palace) udaj się na nisko zabudowany teren, który po swojej południowej stronie posiada również mały port. Pozytywka leży na stercie liny.

07. The Strand

Kolejną pozytywkę znajdziecie przy altance znajdującej się na wprost od południowo-zachodniego rogu stacji St. Pancras.

08. Lambeth

Pozytywka znajduje się na szczycie komina, który służy jednocześnie jako punkt północno-wschodni punkt widokowy w Lambeth.

09. Southwark

Udaj się w stronę doków znajdujących się przy moście na południowy-zachód od stacji Waterloo (Waterloo Station). Tam przejdź pod łukiem obok magazynu przy trzeciej przystani (Pier 3) i idź do samego końca. Skrzynkę znajdziesz zaraz obok beczki.

10. The Strand

Wespnij się na wschodnich dach Galerii Narodowej (National Gallery). Najlepiej jest się tam dostać od strony punktu widokowego przy Trafalgar Square. Następnie pobiegnij w stronę wieży strażniczej umiejscowionej na północno-wschodnim dachu.

11. City of London

Wespnij się na dach budynku Doleman & Co Cloakmaker umiejscowionego w południowo-wschodnim rogu Ludgate Circus. Następnie zeskocz na dach po drugiej stronie i gdy spojrzysz w kierunku stacji, czekać będzie na ciebie pozytywka.

12. Southwark

Kolejny sekret i kolejny dach budynku. Tym razem musimy się dostać na dach ceglanej konstrukcji stojącej na skrzyżowaniu naprzeciwko Stacji Waterloo (Waterloo Station).

13. Westminster

Wejdź do parku od południowego krańca budynków parlamentu. Skrzynia znajduje się na ławce zaraz za statuą.

14. The Thames

Pozytywka znajduje się w dokach, dokładnie na wschód od stacji Cannon St. Mając ją za plecami podążaj na wprost aż dotrzesz do budynku z wiszącym zegarem. Skrzynka czeka na jego dachu.

15. Vault

Tę pozytywkę zbierzesz automatycznie podczas pierwszej wizyty w krypcie.

Źródło: własne

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper