Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 18:06
Elden Ring
1775V

Elden Ring żyje. Ekipa Gry o tron jest mocno zaangażowana w rozwój produkcji

From Software już od miesięcy nie podało nowych informacji o Elden Ring, ale na temat gry wypowiedział się Hidetaka Miyazaki. Reżyser produkcji potwierdził, że pozycja wciąż powstaje, ale nadal nie możemy liczyć na pełną prezentację.

Elden Ring w zasadzie nigdy nie otrzymało konkretnej prezentacji. Informacje o grze wyciekły przed pokazem na E3 2019, a na samym wydarzeniu pojawił się tylko skromny teaser, który potwierdził wcześniej ujawnione szczegóły. W zasadzie od tego czasu czekamy na konkrety, ponieważ pozycja systematycznie omijała kolejne pokazy, a From Software nie wspominało o produkcji od ponad roku.

Nie brakowało nawet opinii, według których Elden Ring zostało skasowane, ale dzisiaj otrzymaliśmy pozytywną wiadomość. Hidetaka Miyazaki udzielił wywiadu, w którym potwierdził, że prace nad tytułem wciąż trwają. Deweloperzy są wspomagani przez twórców „Gry o tron”, którzy pomagają w rozwoju otwartego świata. W pozycji nie zabraknie jazdy na koniu, a studio podejmuje szereg tematów – bólu, ludzkiej perspektywy, rasizmu, polityki czy też obywatelstwa.

Hidetaka Miyazaki potwierdził ponownie, że jest to zdecydowanie największa pozycja w historii From Software, ale niestety wciąż nie otrzymaliśmy konkretnych informacji, kiedy możemy liczyć na pełen pokaz.

Źródło: https://www.psu.com/news/new-elden-ring-details-drop-game-of-thrones-tv-crew-members-are-helping-out/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software