Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.10.2020 11:30
Dying Light Anniversary Edition zapowiedziane w pudełku
2646V

Dying Light na PS4 i Xbox One w pudełku po raz trzeci. Tym razem Techland oferuje Anniversary Edition

Wygląda na to, że świetna gra o zombie, która debiutowała prawie pięć lat temu na konsolach bieżącej generacji, doczeka się trzeciej wersji wydanej w pudełkach.

Dying Light to bez dwóch zdań jedna z najbardziej udanych gier, które ukazały się na naszym podwórku. Produkcja o zainfekowanym, pełnym zombie mieście cieszyła się ogromną popularnością i błyskawicznie zdobyła serca fanów. Niestety wciąż nie doczekaliśmy się pełnoprawnej kontynuacji i w gruncie rzeczy nie znamy nawet dokładnej daty jej premiery.

W międzyczasie zapowiedziano natomiast Dying Light: Anniversary Edition, które zawierać będzie pełną grę, wszystkie dotychczas wydane rozszerzenia, a także specjalne bonusy dla tych, którzy skuszą się na zakup. Jak się jednak okazuje - wersja ta nie trafi wyłącznie do sprzedaży cyfrowej, ale ukaże się także w pudełkach (zamówienia wystartowały już choćby na Amazonie).

Premiera planowana jest na 8 grudnia, a cena wynosi obecnie 39,99 dolarów, więc blisko 160 złotych. Jest to sytuacja o tyle zaskakująca, że mamy do czynienia z trzecią edycją pudełkową, która debiutuje na jednej generacji. Prócz oryginalnej gry z 2015 roku, dostaliśmy też "Enhanced Edition", gdzie oprócz pierwotnego tytułu było także Dying Light: The Following.

Koniecznie dajcie znać, co myślicie o takim zagraniu ze strony Techlandu. Może wciąż nie graliście w tę produkcję i macie zamiar nabyć rzeczoną wersję?

Dying Light: Anniversary Edition

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/dying-light-anniversary-edition-for-ps4-xbox-one-launches-december-8

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.