Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2020 08:08
Dying Light Anniversary Edition
3402V

Dying Light: Anniversary Edition w zaskakującej cenie trafił do sprzedaży. Pakiet na PS4 droższy o 50 zł

Techland przypomina światu o Dying Light, wrzucając do cyfrowej sprzedaży rocznicową edycję swojego największego hitu. Choć w tym wypadku otrzymamy rozbudowaną zawartość, cena może nieco ostudzić zapal w powrocie do Harran.

Premiera Dying Light odbyła się w styczniu 2015 roku, ale Techland nie zamierza czekać trzech miesięcy, by świętować sześciolecie produkcji. Już teraz do cyfrowych sklepów trafiło Dying Light: Anniversary Edition i jest to zdecydowanie największa edycja gry polskiego studia.

Jak podaje sam Techland: „Dying Light: Anniversary Edition to drzwi do wciąż rozrastającego się świata survivalu zombie”, a sama zawartość jest niezwykle urozmaicona. Gracze otrzymają kompletną edycję produkcji, w której znajdzie się:

  • Dying Light – kompletna edycja zdobywającego nagrody Gry Roku bestsellera zombie.
  • Dying Light: The Following – nieliniowa kampania z ogromną nową mapą i modyfikowanym łazikiem do jazdy.
  • Dying Light: Hellraid – najnowszy tryb dark fantasy z nowymi wrogami i elementami do odblokowania, w którym atakujesz głębiny piekieł.
  • Dying Light: Horda Bozaka – zestaw zabójczych prób, które sprawdzą twoje umiejętności parkouru i walki.
  • Dying Light: Kuchnia i magazyn – dwie dodatkowe strefy kwarantanny z zabójczymi wrogami i świetnymi łupami.
  • Dying Light: Zostań zombie – asymetryczny tryb dla wielu osób, w którym najeżdżasz rozgrywki innych graczy jako nocny łowca.
  • Dying Light: Skok na więzienie – przebij się przez pełną zombie fortecę więzienną i wyjdź jak najszybciej. Solo lub ze znajomymi.
  • Dying Light: Pakiet mistrza sztuki przetrwania – dodatkowe potężne uzbrojenie i unikatowe stroje, w których przetrwasz na ulicach pełnych zombie.
  • Dying Light: Pakiet na 5. rocznicę – ten charakterystyczny zestaw skórek zawiera świetne nowe uzbrojenie, nową skórkę gracza i specjalny lakier na łazik, świętując 5 lat pełnej napięcia akcji survivalowej.

Za taką zawartość trzeba jednak zapłacić, ponieważ Dying Light: Anniversary Edition zostało wycenione na 289 zł (PlayStation Store) lub 239 zł (Xbox Store). Trudno wytłumaczyć, skąd tak duża rozbieżność w cenie, ale można odnieść wrażenie, że nawet 239 zł za już niemal sześcioletnią produkcję to całkiem spory wydatek. Gracze otrzymają tutaj zawartość na wiele godzin rozgrywki, jednak musimy pamiętać, że w podobnej cenie kupimy wkrótce Dying Light 2.

Kontynuacja gry jest wciąż rozwijana, a prace nad tytułem zmierzają w dobrym kierunku, ale nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery. Techland w ostatnim czasie zaprosił graczy do swojego sklepu, więc można przypuszczać, że po wydaniu kompletnego wydania Dying Light, kolejnym etapem będzie promocja Dying Light 2.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-CUSA02010_00-ANNIVERSARYEDTIO
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/dying-light-anniversary-edition/9n1l0cdn966b

Tagi: Dying Light Dying Light Anniversary Edition Techland Warner Bros.